Portal Analityczny – Twoje Narzędzie do Wspomagania Procesów Wewnętrznych

Prezentujemy nowy wymiar efektywności w zarządzaniu procesami wewnętrznymi i przepływem informacji w urzędzie – “Portal Analityczny” dla pakietu DISTRICTUS

Czy szukasz nowoczesnego rozwiązania do usprawnienia zarządzania przepływem informacji? Nasz nowy “Portal Analityczny” to klucz do standaryzacji i automatyzacji procesów, a także do efektywnego przepływu informacji wewnątrz urzędu.

Główne funkcje:

Portal Analityczny ułatwia codzienne czynności związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Działa jak centralne miejsce do standaryzacji procesów związanych z kadrami.

Pracownicy z łatwością uzyskają dostęp do swoich danych osobowych, informacji o zatrudnieniu oraz ważnych dokumentów, takich jak m.in. pasek płacowy.

Portal umożliwia pracownikom składanie wniosków o urlop, rozliczanie delegacji czy inne sprawy administracyjne, eliminując konieczność osobistego kontaktu z działem kadr.

Portal umożliwia dostęp i analizę danych i informacji pochodzących z wybranych referatów, z uwzględnieniem uprawnień i ról przypisanych do poszczególnych użytkowników.

Dedykowany Dla Wszystkich Pracowników

Nie ważne, jakie stanowisko zajmujesz w strukturze organizacyjnej - "Portal Analityczny" jest dostępny dla każdego. Oferuje narzędzia, które pozwalają pracownikom na samodzielne załatwianie spraw administracyjnych, oraz podejmowanie decyzji na podstawie zagregowanych danych, przyczyniając się do efektywności całego zespołu.

Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak "Portal Analityczny" może wesprzeć pracę w Twoim urzędzie.