DISTRICTUS – eDoręczenia

Moduł eDoręczenia w pakiecie DISTRICTUS to nowoczesna forma korespondencji  elektronicznej, stanowiąca bezpieczną i efektywną alternatywę dla tradycyjnych przesyłek poleconych za potwierdzeniem odbioru. Dzięki temu nowoczesnemu narzędziu, podmioty publiczne, obywatele i firmy mogą korzystać z wygodnych, szybkich oraz prawnie równoważnych doręczeń elektronicznych.

Co oferują eDoręczenia?

Bezpieczeństwo i Zgodność Prawna: Każde eDoręczenie posiada równowartość prawną tradycyjnej przesyłki poleconej za potwierdzeniem odbioru, zapewniając pełną zgodność z obowiązującymi przepisami.

Wygodna Platforma Elektroniczna: Prosty w obsłudze moduł umożliwia łatwe przesyłanie i odbieranie dokumentów elektronicznych, eliminując konieczność korzystania z tradycyjnych korespondencji.

Bezpieczeństwo Danych: Nasz system zapewnia poufność i integralność przesyłanych informacji.

Efektywność Procesów: Optymalizacja procesów doręczania dzięki modułowi eDoręczenia przyczynia się do zwiększenia efektywności pracy jednostek samorządu terytorialnego i innych podmiotów.

 

 

Skontaktuj się z nami już teraz, aby poznać wszystkie korzyści wynikające z wprowadzenia nowoczesnych rozwiązań w obszarze komunikacji elektronicznej. 

Z modułem DISTRICTUS eDoręczenia proces obsługi korespondencji staje się łatwiejszy, szybszy i bardziej efektywny!

 marketing@korelacja.pl
biuro 12 626 21 21, kom. 730 417 105